Rosalind Peterson apie Chemtrails veiklą (En)

29 Geg

Interviu su Rosalind Peterson, kuri ilgus metus dirbo U.S.D.A (JAV agrikultūros departamente).

3 atsakymai į “Rosalind Peterson apie Chemtrails veiklą (En)”

 1. žmogus 2011/05/29 19:06 #

  Nepamirškit pažiūrėti ir kritikos:

  • docentas 2011/05/29 19:31 #

   Kad tai kariniai lėktuvai patikrinau, nes patikrinus prieinamą komercinių lėktuvų skrydžių radarą, aš neradau sutampančių lėktuvų, kurie tuo metu skristų virs Kauno miesto ( čia mano stebėjimų atveju).
   Čia kritika, kuri susitelkia dėmesį tik į Rosalind Peterson teiginius (vienas JAV regionas). Dabar reikėtu sulaukti kritikos, kuri sutelktu dėmesį į Lietuvos situacija, o kur dar visos kitos pasaulio šalys.
   Švariau veikiantys reaktyviniai varikliai, kurie išskiria daugiau ledo kristalų, nepaaiškina ilgalaikių lėktuvo pėdsakų, kurie išsilaiko daugelį valandų. Skirtumas tarp kelių minučių ir virš 5 valandų yra tiesiog stulbinantis. Rosalind Peterson pati pasakė, kad daugiau dėmesio yra skiriama į chemtrail/contrail padarinius, negu į priežastis. Aš čia klabu apie jų fizines savybes.
   Kritika gera, bet ji kritikuoja smėlio granulę paplūdimyje. Kol kažkas nepatikrins lėktuvo, kuris skleidė šiuos pėdsakus, kada jis nusileidžia ant žemės, tol bus skepticizmas. Čia panaši tiesos įrodymo situacija į Pentagoną per 9/11- vyriausybė galėjo išleisti vaizdo medžiagą, kur matytus nukritęs lėktuvas. Iki šios dienos ji to nepadarė, o tai užčiauptu visus skeptikus. (5 kadrai, kur lėktuvo nesimato, nesiskaito).
   Abi pusės turi dokumentuotus įrodymus, kurie remia kiekvienos pusės teiginius. Aš taip pat įkėliau raštus, kur kalbama apie aerozolines oro modifikacijas. Vienam skaitytojui lieka spręsti.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Rosalind Peterson apie Chemtrails veiklą (En) (via Skywatch Kaunas) « Docentas's Blog - 2011/05/29

  […] Rosalind Peterson apie Chemtrails veiklą (En) (via Skywatch Kaunas) Interviu su Rosalind Peterson, kuri ilgus metus dirbo U.S.D.A (JAV agrikultūros departamente). … Read More […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: